0 850 840 8745
Türkiye'nin 1 Numaralı Sosyal Medya Bayi BAYI GIRIS

SOSYAL MEDYA

Profesyonel sosyal medya uzmanlarımız ile markanızı sosyal medya üzerinde en iyi yansıtacak şekilde çalışmalar yapıyor Facebook, Instagram, Twitter, Foursquare, Swarm gibi sık kullanılan sosyal medya alanlarında hitap edeceğiniz kitleye maksimum seviyede ulaşmanızı sağlıyoruz. Markalar için sıkı rekabet ortamı haline gelen sosyal medyada markanızı bir adım öne çıkartıyoruz.
Icon box image
Sektör Seçimi

Hedefimiz çalıştığımız firmaları Sosyal Medya alanında en iyi yere getirmek olduğundan aynı sektörde başka firma ile çalışmıyoruz.

Icon box image
Profil Düzenlemesi

Sosyal Medyadaki ilk iş profilinizin çekiciliğidir. Bizim de ilk işimiz profilinizi sosyal medyaya uygun görsel ve sektör analizi yaparak gerekli düzenlemeleri sağlamak.

Icon box image
Digital PR

Sitenizi etkili bir medya pazarlama aracına çevirmek için işletmenize en uygun reklamları verip en yüksek verimleri elde ediyoruz.

Icon box image
İçeri Yönetimi

Sürekli canlı kalan sosyal medyanın uygun bir şekilde düzenli beslenmesi gereklidir. Markanızın değerlerini sosyal medyaya uygun hale getirir ve bu yönde yaratıcı içerikler üretiriz.

Icon box image
İtibar ve Kriz Yönetimi

Markanızla ilgili oluşabilecek krizleri önceden tahmin edip, araştırır senaryoları çıkartıyor, sonradan bu senaryolara uygun önlemler alıyoruz.

Icon box image
Lokasyon Bazlı Çalışma (VIP)

Bulunduğunuz il/ilçedeki rakiplerinizin sosyal medya hesapları kullandığımız özel bir yazılım sayesinde incelenip, takipçileri ile etkileşim sağlanır. Bu sayede lokasyon bazlı diğer işletmelerin önüne geçmeniz sağlanır.

Web Sitesi

100

Counter image

Müşteri

300

Counter image

Sosyal Medya Hizmeti

2.500

Counter image

Logo Tasarımı

150

Counter image

Makale Yazarlığı

900

Counter image
Call to action image

Markanızı bizimle birlikte daha ileriye götürün.
WhatsApp 0 850 840 87 45 ve ya email mhg@mhgmedya.com