0 850 840 8745
Türkiye'nin 1 Numaralı Sosyal Medya Bayi BAYI GIRIS

İşletmeleri Dönüştürmek ve İkonik Markalar Yaratmak İçin Tasarlıyoruz

MHG Medya olarak, “tasarım” terimini çok ciddiye alıyoruz. Tüm projeler dahili olarak oluşturulur, tasarlanır, geliştirilir ve uygulanır. Genel web sitesi şablonları veya standart pazarlama planları satmıyoruz. Bunun yerine, tüm yönleriyle en yaratıcı, özelleştirilmiş stratejilerle logo tasarlıyoruz:
Icon box image
Başlangıç

Firmanıza ait bilgileri alıyoruz. Ne iş yapıyorsunuz, rakiplerinizi araştırıyoruz ve bu sonuçlar doğrultusunda logo'nuzu tasarlamak için uzman ekiplerimize gönderiyoruz.

Icon box image
Tasarım Aşaması

Her bir detay özenle çiziliyor ve kontrol ediliyor. Firmanıza en uygun logoyu tasarlamak için ekiplerimiz özenle çalışmalarına devam ediyor.

Icon box image
Kurumsal Kimliğiniz

Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkartacak tüm tasarımları tek bir noktada birleştirdik. Logonuz; kartvizit, zarf, antetli kağıt, sticker ve bir çok alanda kullanılabilecek şekilde firmanız için hazırlanıyor.

Icon box image
Amblem

Firma isminiz dışında sizi ifade edecek amblem çizimlerine başlanıyor ve en uygun akılda kalıcı sade ve güzel bir çizim için ekiplerimiz özenle çalışmalarını sürdürüyor.

Icon box image
Özgünlük

Çizeceğimiz her bir logo sıfırdan çizildiği gibi benzerlik olmaması adına araştırılıp tasarlanıyor ve bu sayede logonuz özgün ve sadece size özel olmuş oluyor.

Icon box image
Marka

Marka olup uçmaya hazır mısınız ? Güzel bir çalışma sürecinden sonra firmanız iş yeriniz marka olmaya hazır hale getirildi! Artık sizlerde akılda kalıcı modern bir logo ile işinize güç markanıza değer vermeye hazır olun!

Web Sitesi

100

Counter image

Müşteri

300

Counter image

Sosyal Medya Hizmeti

2.500

Counter image

Logo Tasarımı

150

Counter image

Makale Yazarlığı

900

Counter image
Call to action image

Markanızı bizimle birlikte daha ileriye götürün.
WhatsApp 0 850 840 87 45 ve ya email mhg@mhgmedya.com