0 850 840 8745
Türkiye'nin 1 Numaralı Sosyal Medya Bayi BAYI GIRIS

INSTAGRAM BAYİLİK SİSTEMİ

MHGMEDYA.COM sosyal medya hizmetleri sunan tam otomatik bir paneldir. Sosyal medyayı aktif olarak kullanıyorsanız ve etkileşiminizin düşük olduğunu düşünüyorsanız; tam size göre! Uygun fiyatları ve çok çeşitli servisleri ile sizlere hizmet vermektedir. İhtiyacınız olan tüm servisler sistemimizde uygun fiyatlardan aktif şekilde satılmaktadır.
//mhgmedya.com/wp-content/uploads/2016/07/bg-fully-integ.png
Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image Carousel image

Neden bayilik sistemi ?

Bayilik sahibi olmak sizlere daha hızlı hizmet sunabilme fırsatı sunar. 7/24 aktif bir panel ile otomatik sistem üzerinden satış yapmak manuel çalışmaktan daha kolaydır. Bu yüzden bayilik sistemi etkileşimlerinizi ve satışlarınızı artıracaktır.

1. Ne kadar ücret öderim ?

MHG Medya bayilik hizmeti ÜCRETSİZDİR. Aylık ekstra bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Siz de üyeliğinizi oluşturup bakiye yükleme işlemini gerçekleştirdikten sonra, yüklediğiniz bakiyeleri kullanabilirsiniz.

2. Bakiye yükleme tutarı nedir ?

MHG Medya üzerinden hesabınıza Min. 10 TL , Max 1000 TL bakiye yükleyebilirsiniz. Bakiye yükleme işleminizin tamamlanmasının ardından sistem anında yüklediğiniz bakiye tutarını hesabınıza aktaracaktır.

3. Nasıl Bakiye Yüklerim ?

MHG Medya üzerinde tek bir bakiye yükleme yöntemi bulunur. Sisteme entegreli olan PayTR alt yapısı ile 7/24 otomatik olarak bakiye yükleyebilirsiniz. PayTR ile iki farklı seçeneğiniz vardır. Birincisi kredi kartı ile otomatik yükleme yapmak, ikincisi havale yöntemi ile yükleme yapmak. Eğer havale yöntemi ile PayTR üzerinden ödeme yapmak isterseniz havale gönderimini PayTR hesaplarına gönderdikten sonra havale bildirimi yapmanız gerekir. Bu çok uzun sürmez. PayTR yöntemi çok daha hızlı ve kolay bir yöntem olmakta olup bakiye yüklemeleriniz otomatik olarak onaylanır ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz. PayTR ile yapacağınız ödemeler 3D Secure sistemi ile korunmakta olup şifrelenmektedir kredi kartı ile yapacağınız her işlemde sizlere bankanız tarafından SMS gönderilir ve SMS onayı alınır. MHG Medya 3D Secure Sistemi asla hiçbir kart bilginizi veya kişisel bilginizi barındırmaz, saklı tutamaz. Güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

4. Siparişim Neden İptal Edildi ?

Siparişinizin iptal edilmesinin belirli nedenleri vardır ; - Profiliniz gizli ise siparişiniz iptal edilir lütfen gizlilik kontrolü yapınız. - Bazı servislerde sizden link yerine sadece kullanıcı adı girmeniz istenir bu hususa dikkat ediniz. - Servislerin maksimum gönderim miktarlarını aldığınızda 2.kez sipariş verirseniz siparişiniz iptal edilir. - Siparişlerinizde bu durumlar yoksa ve 24 saat geçmiş ise lütfen destek bölümünden bizlere ulaşınız.

5. Takipçilerim düşüyor ne yapmalıyım ?

Hesaplarınıza gönderdiğimiz takipçiler tamamen kişisel hesaplardan oluşmaktadır ve gönderilen hesapların takipten çıkma özgürlüğü bulunmaktadır. Bir örnek verecek olursak; siz nasıl ki tanımadığınız kişileri takip etmek istemezsiniz bu durumda aynıdır takip edenler sizleri tanımadığı için takibi geri çekmektedir. Bot takipçilerde ise durum tamamen farklıdır in-aktif hesap oldukları için instagram bir süre sonra bu hesapların farkına varıyor ve hesapları instagram bünyesinden kaldırıyor yada onaya düşürüyor buda sizlere düşüş olarak yansımaktadır. MHG Medya alınan bot takipçilerin hiç birinde garanti vermemekte ve bu durumu sözleşmede açıkca belirtmiştir.

6. Siparişim kısmi tamamlandı, kalanı iade edildi ?

Bir kısmı tamamlanan siparişlerinizin tamamlanmayan kısmı otomatik olarak iade edilir. Bu durumda tekrar sipariş geçmenizi öneririz. Sistemsel yada sağlayıcılar tarafından spam filtrelemesi olduğunda eksik gönderim olabilir bu hususta diğer gün tekrar deneyebilirsiniz yada farklı servisler tercih edebilirsiniz.

Call to action image

Markanızı bizimle birlikte daha ileriye götürün.
WhatsApp 0 850 840 87 45 ve ya mhg@mhgmedya.com

Web Sitesi

100

Counter image

Müşteri

300

Counter image

Sosyal Medya Hizmeti

2.500

Counter image

Logo Tasarımı

150

Counter image

Makale Yazarlığı

900

Counter image

Perfect SEO Expert!

At Top SEO, our clients are the focus of everything we do. We work hard to deliver products that earn results for every one of our clients according to what they want to achieve. But you don't have to take our word for it. Check out our list of client testimonials to see how we've helped hundreds of companies grow!

Tommy / Sr. Process Engineer

A good testimonial is credible

Turner and the Owner have saved so much time using Topseo

Carlo Ceroili / GE Water Technologies

A good testimonial is comparative

At Top SEO, our clients are the focus of everything we do. We work hard to deliver products that earn results for every one of our clients according to what they want to achieve. But you don't have to take our word for it. Check out our list of client testimonials to see how we've helped hundreds of companies grow!

Johnny Dark / BigC Brand